לקוחות ממליצים

נועה ברי אפונסו | עיצוב משרד | בסיס חיל האוויר נבטים

 

"שמי נועה ואני קצינה בחיל האוויר מזה 12 שנה.

במסגרת השירות שלי אני עוברת בין בסיסים בכל שנתיים ולכן אני גם עוברת ומחליפה משרדים וחללי עבודה באופן קבוע.

האתגר של יצירת משרד אינטימי, עם אופי וסגנון שמאפיין אותי העסיק אותי לאורך השנים לא מעט, ובשנה האחרונה התחלתי לחפש מעצבי פנים שיכולים עם משאבים מוגבלים מאוד (בכל זאת משרד צבאי) לעצב משרד שמצליח להביע את עצמי, את הטעם האישי שלי ואת החלל שיהיה נעים לי לשהות בו את רוב זמני במהלך היום ולקיים בו פגישות עבודה רבות.

במהלך החיפושים נפגשתי עם רביד, רביד קלעה בול למה שחיפשתי, רביד ידעה לשלב בתוך החלל הקיים רהיטים ופריטים שיצרו חלל חדש לגמרי. החשיבה מחוץ לקופסא של רביד, למרות כל המגבלות שהיו במשרד, לצד טוב טעם והדיוק שלה, יצרו משרד יפהפה. למרות החפצים שאפיינו את המשרד ו"הריהוט הצבאי" רביד הצליחה לשלב יחד עם הקיים פריטים וצבעים נוספים, כך שהתוצאה הייתה משרד נעים, חם, שמאפיין אותי ושנעים לי לשהות בי. לראשונה בשירות שלי אני מרגישה שהמשרד שלי מאפיין אותי בצורה מלאה.

אחד היתרונות הנוספים שרביד יצרה היא שלאור המעברים כל שנתיים, את מרבית הפריטים אני יכולה לקחת איתי, כך שנוצרת המשכיות, והפריטים לשמחתי ימשיכו יחד איתי לחללי העבודה הבאים שאשרת בהם.

אני מודה לרביד על העיצוב החינני והמדויק, מחכה כבר לפרויקט הבא שאבקש ממנה לעצב עבורי."

הדס ודרור מיטל | עיצוב פנים לוילה דו קומתית, 6 חדרים | כרמית

"רביד היא מעצבת מוכשרת ביותר, מלאת יצירתיות, חושבת מחוץ לקופסא ולא פחות חשוב - סבלנית ביותר. רביד הקשיבה לצרכים שלנו ונפגשה עם כל אחד מבני הבית. אפילו שוחחה עם צעירת הבנות, על מנת להבין את רצונותיה, 'לתפוס את עולמה' ולייצגו בתוך החדר של הילדה.

נהנינו לעבוד איתה ואנו נהנים כיום גם מהתוצאה."